Simply food - by Ioana

Simply food - by Ioana Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Simply food - by Ioana, Fast food restaurant, Sanmihaiu Roman, nr 240H, Timis.

Dacă e joi, facem burgeri. Bine, azi nu e joi dar o să fie poimâine 😁. Și cm trebuie să știu din timp ce comenzi o să a...
09/09/2025

Dacă e joi, facem burgeri. Bine, azi nu e joi dar o să fie poimâine 😁. Și cm trebuie să știu din timp ce comenzi o să avem, facem azi o postare.

Joi (si fiindcă unii vor și vineri, facem și vineri), fac Burgeri de vita.

Chiflele le fac eu, chifteaua de carne este din pulpă de vită Angus iar cartofii sunt proaspeți (nu congelați).

Meniu burger cu sos și cartofi prăjiți: 35 lei.

Bună ziua!Mâine încep din nou cumpărăturile și pregătirile pentru ca joi să pot să pregătesc burgeri.Chiflele le fac eu,...
02/09/2025

Bună ziua!

Mâine încep din nou cumpărăturile și pregătirile pentru ca joi să pot să pregătesc burgeri.

Chiflele le fac eu, carnea este din pulpă de vită Angus pregătită de mine, cartofii prăjiți nu sunt din cei congelați. Totul este proaspăt și gustos.

Prețul unui meniu cu burger, cartofi prăjiți și un sos este de 35 lei.

Doar joi și vineri.

Mulțumesc! :)

Pentru JOI!Bună ziua! Pe joi după-masă o să fac burgeri mari. Meniu burgeri cu cartofi prăjiți și un sos. Chiflele le fa...
25/08/2025

Pentru JOI!

Bună ziua! Pe joi după-masă o să fac burgeri mari. Meniu burgeri cu cartofi prăjiți și un sos.

Chiflele le fac eu. Carnea din chiftea este din pulpă de vită pregătită și condimentată de mine.

Un meniu costă 35 lei.

Comenzile se fac din timp, vă rog. Tocmai de-asta postez de azi 😁

Un fel… de mai multe feluri 😁
21/07/2025

Un fel… de mai multe feluri 😁

Work in progress…
18/07/2025

Work in progress…

Joi o să fac ceva bun bun 😁. Noi  am mâncat deja azi, deci știu ce spun. Miniburgeri de vită, miniburgeri de pui, cartof...
01/07/2025

Joi o să fac ceva bun bun 😁. Noi am mâncat deja azi, deci știu ce spun.

Miniburgeri de vită, miniburgeri de pui, cartofi prăjiți… 😋

Sosurile, gustul și textura sunt diferite la cei de pui față de vită (cum e și normal, zic…)

Bună ziua!Mâine o să am disponibile ceva cutii cu Miniburgeri, Crispy și aperitive. - un box cu 15 Miniburgeri la 100 le...
19/06/2025

Bună ziua!

Mâine o să am disponibile ceva cutii cu Miniburgeri, Crispy și aperitive.

- un box cu 15 Miniburgeri la 100 lei;
- două boxuri cu mix Miniburgeri și crispy, plus sos de usturoi la 50 lei;
- o cutie aperitive (cam ca și cea din poză) plus un sos de ardei copt, la 100 lei.

Profitați de ultimul weekend cu acest preț la Miniburgeri. Pulpă de vită s-a scumpit, așadar o să fie un pic mai scump miniburgerul.

De asta am uitat! 😁 O focaccia bună cu hummus. Doar dacă vă place gustul de ardei copt și usturoi (ca asta am băgat în h...
11/06/2025

De asta am uitat! 😁 O focaccia bună cu hummus. Doar dacă vă place gustul de ardei copt și usturoi (ca asta am băgat în hummus. Bineînțeles pe lângă ceea ce se bagă în hummus 😁).
Aceasta caserolă cu bucata de focaccia costă 25 lei.

Repet, ardei copt+usturoi (=love).

Eu n-am mai văzut așa chifle imperfecte. Și nici chiftele așa ciudate 😁. Aaa, stați asa ca eu trebuia să îmi fac reclamă...
11/06/2025

Eu n-am mai văzut așa chifle imperfecte. Și nici chiftele așa ciudate 😁. Aaa, stați asa ca eu trebuia să îmi fac reclamă, nu antireclamă. Dar așa e… nu stau să le fac la fel, ca de fapt asta e senzația la ele. Una mai mare, alta mai mică, una mai albicioasă, alta mai bronzată. Fiecare își alege ce vrea din platou. Nu sunt perfecte, nu sunt la fel, nu sunt “bibilite”. Dar la gust… n-are rost sa va spun, ca n-am cm sa va explic in cuvinte. Nu totul se poate explica, nu? 😁

Am acum disponibile două box-uri cu aperitive și Miniburgeri și un box cu Miniburgeri.

Cutiile sunt chiar astea din poză, excepție face cea cu burgeri pe care prefer să o fac pe moment.

Fiecare cutie e 100 lei.

La aperitive primiți și un sos de ardei copt din partea mea. Gustul asta chiar nu pot să vi-l explic…

Mai lucrăm și noi azi ceva? 😁
31/05/2025

Mai lucrăm și noi azi ceva? 😁

Am revenit cu două platouri pe care le-am pregătit în plus Primul este 100 lei iar cel de al doilea este 70 lei. Conțin ...
31/05/2025

Am revenit cu două platouri pe care le-am pregătit în plus

Primul este 100 lei iar cel de al doilea este 70 lei.

Conțin Miniburgeri, bruschete cu pasta de ton (și cel mare și cu somon), ardei umplut cu brânză, bulete de cașcaval, ceva brânzeturi (gorgonzola, chedar, ementaler), prosciuto, roșii cherry, 2-3 fructe.

Din pacate azi nu mai pot oferi livrare. Se ridica doar din Sânmihaiu Roman.

Address

Sanmihaiu Roman, Nr 240H
Timis

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Simply food - by Ioana posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share