03/06/2025
Nismo se nažalost oglašavali od januara meseca. Nismo pisali tužne pozdrave ali evo i zvanično Woodstock Pub je prestao sa radom!
Bilo je mnogo lepih trenutaka i onih malo manje lepih. Za 8 godina smo prošli svašta zajedno sa vama. Ono što je važno da svako od vas zna da smo uvek davali maksimum ma koliki on bio.
Znajte da iza svakog piva koje popijete u bilo kom lokalu stoji neko ko je 300% vremena, života, ideja i sredstava dao u taj objekat.
Voleo bih da ovaj grad ima bolju i veću ponudu, voleo bih da sam tome doprineo i više nego što jesam.
Ostaje mnogo uspomena, neke smo oženili i udali, neke upoznali, neki nisu sa nama više, nekima smo bili prvo pijanstvo, nekome najludji provod i ostaće večno upisano da je bio jednom jedan Woodstock Pub!!!
Woodstock ide a vi brzo u neki obližnji lokal na pivo da malo dignete promet i život u gradu, jer kući vam se ništa novo neće dogoditi.
Uroš Marjanović