08/05/2025
Kedves Barátaink, drága Vendégeink és az oldalunkra tévedők 🙂
Sajnos idén már nem nyitjuk meg Bisztrónkat. Köszönjük az együtt töltött időt,a támogatást és a sok szeretetet amit kaptunk tőletek!
A név és az oldal megmarad, bízunk benne,hogy talàlunk egy új és jobb helyet.