15/11/2025
Dzisiaj w nocy ktoś włamał się do T.25 Café
Nie tylko wybił okno i zdemolował salę, ale przeszedł przez lokal i zostawił po sobie wyłącznie chaos. Policja była z nami do 5 rano, zabezpieczając ślady i nagrania.
To nie pierwszy raz, kiedy lokale na Księżym Młynie padają ofiarą prawdopodobnie tego samego złodzieja.
Dziękujemy naszej Ochronie za wzorowe działanie.
Mimo wszystko otworzyliśmy rano, żeby wydać pieczywo, kanapki i gorącą kawę — nie chcieliśmy, żeby ktokolwiek z Was poczuł, że ktoś z zewnątrz może zatrzymać rytm tego miejsca.
Musimy jednak dokończyć porządki i remanent, dlatego dzisiaj zamykamy o 18:00
Jutro wracamy normalnie od 10:00
A do autora nocnej demolki: policja zabezpieczyła Twoje ślady, odciski i nagrania — nie tylko z naszych kamer.
Także raczej nie śpij spokojnie!