18/08/2022
‼️Cześć‼️
Chcemy Was serdecznie zaprosić na ostatni weekend z Cup and Cakes 😪. Sobota i niedziela będą ostatnimi dniami, kiedy będziemy mogli wspólnie spotkać się, porozmawiać, wypić kawę, powspominać i porozmawiać o dalszych planach. Jak zwykle przygotujemy dla Was to, co lubicie najbardziej. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli wpadniecie w te ostatnie dwa dni. Będziemy dla Was od 11 do 18.
Chcemy podziękować za wspólny czas, wspólne rozmowy. Za to, że mogliśmy dać wam odrobinę radości, odpoczynku, wytchnienia - tu na Zygmunta Augusta, czy przy skuterze w Orłowie. Cieszymy się, że mogliśmy przybliżyć różne sposoby parzenia kaw, opowiedzieliśmy o wielu nietylko kawowych miejscach. Za nami prawie 10 lat, w których zdarzyło sie wiele dobrych jak i trudnych rzeczy.
Przed nami nowe zawodowe wyzwania, które ciężko byłoby realizować z działającą kawiarnią. Będziemy mieli więcej czasu na nasze liczne hobby - jak chociażby podróże, z ktorych od czasu do czasu przypomnimy Wam o sobie 🙂 Sporo planów i projektów, na których realizację nie było ostatnio czasu.
Pozdrawiamy serdecznie gastro w Trójmieście, będziemy mieli więcej czasu by Was odwiedzać. Trzymajcie sie w trudnych czasach!
A jeżeli jesteś zainteresowany przejęciem działającej kawiarni, to jest to też ostatnia szansa. Zainteresowanych sprzętami i wyposażeniem zapraszamy do wiadomości prywatnej, może zorganizujemy małą wyprzedaż
Do zobaczenia w weekend‼️