24/06/2026
Lato lubimy za orzeźwienie - a my mamy dla Was całą gamę pysznych napojów! 😊
Espresso tonic, matcha truskawkowa, lemoniada marakuja-brzoskwinia i klasyczne ice latte - każde z nich to hit na ciepłe dni.
Który smak jest Twoim numerem jeden? Daj znać w komentarzu!👇
Wpadnij i sprawdź wszystkie! Czekamy na Ciebie! ❤️
restauracja · Kraków · śniadanie · kawa · lunch