21/01/2024
Witajcie kochani,
jak zauważyliście już nie ma nas😞.
Różnorodność stojacych tu pawilonów, nie wszystkim się podobala. Dzieki temu nasz i sąsiadujące pawilony musiały zostać rozebrane. Mieliśmy plany rozbudowy naszego "Przystanku" oraz rozszerzenia menu,
ale życie napisało dla nas inny scenariusz.
MIASTO Poznań ma swoje plany na tę okolicę, w niedalekiej przyszłości ma zamiar budować tu ścieżkę rowerową.
Dziękujemy Wam wszystkim, a w szczególności naszym stałym bywalcom.
Było dla nas zaszczytem gościć Was w naszym "Przystanku.
Z przyjemnością robiliśmy dla Was nasze dania i zawsze cieszylo nas Wasze zadowolenie i miłe słowa.
Czas pokaże, może się jeszcze gdzieś spotykamy na mapie Poznania.
Bardzo Wam dziękujemy, za te prawie 3 lata.
Nie żegnamy sie z Wami, ale mówimy
" do zobaczenia 🙂" i pozdrawiamy z całego serducha.
Załoga Przystanku
N