04/09/2021
Kochani, mijający tydzień był ostatnim w ciągu którego mieliśmy okazję Was gościć. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas Na Mieście. Mamy nadzieję, że niejednokrotnie sprawiliśmy Wam wiele kulinarnych przyjemności 👩🏼🍳👨🏻🍳
Jeżeli ktoś z Was kiedykolwiek myślał o poprowadzeniu restauracji to zastanówcie się 6 razy i dla pewności jeszcze jeden więcej 🤣🤪 Ale tak trochę poważniej jest na to szansa w tym miejscu! 😅 Wszystkie informacje znajdziecie pod tym numerem telefonu: +48 512 614 512 ☎️ Ściskamy! ❤️