20/01/2026
Dzień dobry Kochani.
Mamy do Was nietypowe pytanie:"W jakiej lokalizacji w Poznaniu chcielibyśmy nas odwiedzać?"
Zależy nam na Waszych szczerych opiniach i sugestiach. Piszcie koniecznie w komentarzach.
Pięknego dnia życzy Kaw-Cia