21/07/2022
Drodzy Goście,
chcielibyśmy Was poinformować, że czas bujania się na naszych huśtawkach powoli dobiega końca. 27 lipca bieżącego roku będzie ostatnim dniem, kiedy będziecie mogli wypić swoją ulubioną kawę Na huśtawce.
Serdecznie dziękujemy Wam za te 5 wspólnie spędzonych lat. Cudne było to, że mogliśmy Was bliżej poznać. Było nam niezmiernie miło parzyć dla Was aromatyczne kawy oraz serwować pyszne ciasta. Dziękujemy za zaufanie którym nas obdarzyliście oraz za możliwość wykonywania dla Was indywidualnych prac artystycznych i kompozycji kwiatowych.
Będziemy za Wami oraz za Waszymi czworonożnymi przyjaciółmi bardzo tęsknić. Nie chcemy się z Wami żegnać, wolimy raczej powiedzieć do zobaczenia ale niestety w innych okolicznościach.
Życzymy Wam dużo, dużo zdrowia oraz wszystkiego najwspanialszego. Dziękujemy Wam za to, że po prostu byliście z nami...❤
Zespół Na Huśtawce”