14/09/2025
Witajcie, mamy dwa ogloszenia:
1. Od rana można oglądać u nas prace Michała - naszego zdolnego sąsiada-malarza. Kolega malarz ukrywa się w internecie pod nazwą
O 18:00 część wernisażowa, wernisażyk. Bo obrazki będą malutkie. Kawiarenka też nieduża.
2. Ostatnia zmiana Krzyśka i Kuby potrwa w godzinach: 14:30-20:00. Koledzy pożegnają się z rozrzewnieniem, kawę lejąc. Będzie to część pozdrawialna.
Do zobaczenia i smacznego!