14/04/2023
Powiślanie! Pogoda w końcu zaczęła nas rozpieszczać🌞 Z tego powodu do naszej kawiarni wracają napoje letnie - w powiększonej i ulepszonej formie! Co dla was mamy? W karcie każdy znajdzie coś dla siebie - fani czarnej kawy mogą napić się zimnego, etiopijskiego cold brew lub ice americano. Mleczne kawy? Oczywiście! Poza klasycznym ice latte znajdziecie u nas również frappe oraz - nasz specjał, którego każdy powinien spróbować - TO FAJNE NA SŁODKO! Skąd nazwa? Mówi sama przez się, sami oceńcie🤭Z tematów mniej kawowych mamy herbatkę mrożoną, lemoniady - grejfrutowa, pomarańczowa, cytrynowa - oraz ice matcha latte🧊🧊 Do wyboru, do koloru, zapraszamy🥰