05/09/2016
Moi Drodzy,
Dziękuję wszystkim Gościom i Przyjaciołom, którzy przesłali na moje ręce słowa podziękowania za to co robiliśmy, jednocześnie wyrażając przekonanie, że jeszcze się spotkamy w jakiejś innej "MOJEJ". Ja też nie tracę nadziei, że tak będzie.
Ściskam Was serdecznie i do zobaczenia przy innych okazjach. :)