24/10/2022
❗️Drodzy Goście❗️
Niestety ten weekend był ostatnim weekendem funkcjonowania kawiarni😢
Chcielibyśmy podziękować Wam za te kilka lat spędzonych przy kawie, lodach czy innych słodkościach☕️🍦🍰🧋
Mamy nadzieję, że zapamiętacie nas dobrze. To była niezwykła przygoda i podróż☺️
Dziękujemy serdecznie za tak wiele ciepłych słów, dobrych opinii, Waszą obecność i wsparcie!
💕Bez Was nie byłoby tego miejsca💕
P.S. Trzymajcie się! I wszystkiego dobrego życzy zespół .izbicka