02/05/2026
JUTRO ZNIKAMY 🥹
(Filip) Chciałem podziękować wszystkim, którzy budowali, tworzyli, wspierali Delikatesy. Ale ekipę żeśmy zmontowali ♥️ Prawdziwi przyjaciele, żadni podrabiańcy. Piękne z Was postacie 🙏
Zamykam Złotą z myślą, że ta marka naprawdę sporo zmieniła w polskim kebabie. Wpadliśmy na ten rynek bez pukania, drzwi z buta, bez pytania nikogo o zdanie. Bez zapraszania Zenka Martyniuka. Przetarliśmy szlaki, daliśmy inspiracje innym markom. Pokazaliśmy jak robić topową jakość w swoim unikatowym stylu. Sporo brandów też po prostu mnie kopiowało, co znaczy nie mniej nie więcej, że Delikatessen robi to dobrze.
Kończąc etap Złotej, czuję się tak samo pewny, kiedy otwierałem ten brand. Dostałem bardzo dużo feedbacku i teraz szczególnie rozumiem, że Delikatessen to dla Was także duża sprawa, co jest dla mnie mega ważne. (Wzrusz)
Kocham tę markę i coś czuję, że to jeszcze nie koniec. Tymczasem wpadajcie zrobić nam sold out - Złota last dance dzisiaj i jutro.
Dzieki, Filip.