10/08/2021
Tak, drodzy przyjaciele żegnamy się z Wami 😞 Trzeba to w końcu napisać 😢Długo walczyliśmy by przetrwać ale nie daliśmy rady 😞 nie będziemy pisać na temat otrzymanej pomocy, a raczej jej braku od naszego miasta, rządu itd tylko chcemy się pożegnać 😢 Może uda nam się kiedyś przywrócić Mommo w formie Food Trucka, wówczas napewno Was poinformujemy. Dziękujemy Wam za wszystkie chwile, za Wasze wsparcie i dobre słowa. ❤️❤️❤️