Wyłowione

Wyłowione Bar z owocami morza w stylu streetfoodowym. Nasza kotwica zacumowała na stałe we Wrocławiu! Owoce morza i ryby w zupełnie nowej odsłonie.

Wyłowione to zlepek naszych podróży, doświadczeń kulinarnych jak i relacji międzyludzkich. Kraje śródziemnomorskie mają swój urok, urok który nas zauroczył i wpłynął na to, że nie chcieliśmy się z nim rozstawać po powrocie do Polski. Mimo wszystko nie rezygnujemy z polskich smaków chcąc niektóre z nich odkrywać na nowo. Czujcie się u nas jak w domu:)

Obserwujcie nas na facebook’u i instagram’ie,

10/06/2020

Kochani!
Udało nam się! Mamy prawomocny wyrok Sądu!
Wygraliśmy z Panem Piotrem G. z Wrocławskich Podróży Kulinarnych!

Jednak wszystko po kolei!
W listopadzie w 2018 r. zostaliśmy wyróżnieni w żółtym przewodniku Gault&Millau 2019 w kategorii POP. Było to dla nas ogromne wyróżnienie i bardzo się cieszyliśmy, że nasza ciężka praca została doceniona.
28.11.2018 na stronie Wrocławskie Podróże Kulinarne pojawił się artykuł, w którym Pan Piotr G. recenzował i oceniał wrocławskie restauracje, które otrzymały wyróżnienie.
W artykule pojawiło się bardzo krzywdzące i nieprawdziwe stwierdzenie, że działamy na gorszym produkcie niż Shrimp House czy Seafood Bar & Market.
Od razu zareagowaliśmy. Poprosiliśmy, aby Pan Piotr G. usunął fragment, w którym twierdzi, że mamy gorszej jakości produkty.
Niestety nasze prośby na nic się zdały.
W odwecie Pan Piotr G. usunął nasze komentarze, zablokował profil „Wyłowione”, jak i nasze prywatne konta…
Musiałyśmy zmierzyć się z tym kłamstwem. Przychodziliście do nas z pytaniami „czy to prawda?” Był to dla nas naprawdę bardzo trudny okres. Stwierdziłyśmy, że musimy bronić dobrego imienia Wyłowionych.
Złożyłyśmy pozew do Sądu. Cierpliwie czekałyśmy rok na rozprawę. Byłyśmy skłonne pójść na ugodę, jeżeli Wrocławskie Podróże Kulinarne usunąłby krzywdzące nas zdanie.
W trakcie rozprawy Pan Piotr G. nie potrafił określić, skąd pochodzą nasze produkty. Nie znał też dostawców Seafooda czy Shrimpa. Za to uparcie twierdził, że dla niego produkt jest tym samym co gotowe danie, które wychodzi z kuchni. 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Tym samym wygrałyśmy rozprawę.
Pan Piotr G. jednak nie odpuszczał. Złożył apelację. Sąd II Instancji całkowicie oddalił jego apelację.

„Apelacja pozwanego podlegała oddaleniu jako w całości niezasadna.
Sąd Apelacyjny w całości przyjął za własne ustalenia Sądu pierwszej instancji (art. 387 § 2 z ind. 1 pkt 1 k.p.c.), uznając, że są one w pełni prawidłowe. Powyższe ustalenia będą podstawą faktyczną oceny zarzutów i wniosków apelacyjnych pozwanego. Pozwany nie wykazał też, aby podana przez niego do wiadomości szerokiego grona odbiorców informacja była oparta na faktach, wprost zeznając, że nie posiada wiedzy o dostawcy produktów powódki. Upubliczniona przez pozwanego informacja niewątpliwie miała wpływ na sposób postrzegania przez klientów jakości serwowanego u strony powodowej jedzenia, jako gorszej niż w dwóch innych restauracjach, oferujących dania tego samego typu, skoro strona powodowa miałaby bazować zgodnie z informacją udostępnioną przez pozwanego na gorszej jakości produktach – co znajduje potwierdzenie w zeznaniach Patrycji Matuszak – Prezesa Zarządu powodowej spółki. Użyte przez pozwanego sformułowanie „produkt” sugeruje przy tym, że pozwany miał na myśli właśnie składniki potraw, a nie gotowe danie. Faktem powszechnie znanym jest, że o dobrym imieniu restauracji świadczy jakość produktów, z których przygotowywane są potrawy. Wskazywanie, że produkty te są gorszej jakości, bez wątpienia wpływa na dobre imię restauracji i może powodować spadek liczby klientów. Podawanie takiej informacji bez oparcia w jakichkolwiek faktach jest działaniem noszącym znamiona bezprawności
i godzącym w dobre imię przedsiębiorcy.”

Pan Piotr G. jest zobligowany do przeproszenia nas na swojej stronie i Facebooku Wrocławskich Podróży Kulinarnych oraz wpłaceniu 500 zł na rzecz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”
Niestety do dzisiaj nie doczekaliśmy się przeprosin.

Publikujemy naszą sytuację, aby uzmysłowić kilka kwestii.
Pamiętajcie, że nie zawsze zamieszczane na tego rodzaju blogach informacje są zgodne z prawdą. Wybierając/ szukając restauracji, do której chcecie się udać, sprawdźcie kilka źródeł. A najlepiej-Naszym zdaniem-samemu wyrobić sobie opinie na temat danego miejsca. Bo przecież to, co smakuje jednej osobie, wcale nie musi drugiej.
I drodze Restauratorzy – nie dajcie się! Jeżeli jesteście pewni swoich produktów i ich jakości – brońcie ich. Nie pozwólcie, aby ktoś tak po prostu niszczył Waszą ciężką pracę!
A my mamy tylko nadzieje, że Pan Piotr G. dwa razy się zastanowi, zanim napisze jakieś kłamstwo na swoim blogu.

Wasze Wyłowione
P.S. Wiele osób pyta nas kiedy się otwieramy. Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie napisać nic konkretnego. W naszym życiu prywatnym dużo się dzieje. Mamy jednak nadzieje, że szybko się zobaczymy. ❤

P.S. Bardzo chcemy podziękować RPR Marcin Depkowski z Kancelarii Radcy Prawnego w Rawiczu, który reprezentował nas w tym postępowaniu sądowym

Kochani ‼️Jest to bardzo trudny czas dla gastronomii na całym świecie i każdy radzi sobie jak potrafi.Podjęłyśmy więc de...
29/03/2020

Kochani ‼️
Jest to bardzo trudny czas dla gastronomii na całym świecie i każdy radzi sobie jak potrafi.
Podjęłyśmy więc decyzje, że na chwile obecną Wyłowione znika z ul. Ruskiej. Wpłynęło na to kilka czynników. Spakowaliśmy wiec nasze manatki i musimy to przeczekać.
Mamy nadzieje, że wszystko szybko się skończy a my znajdziemy idealny nowy lokal, żeby Was gościć w naszych progach.
Mamy teraz duuuużo czasu, żeby przetestować wszystkie pomysły, które gromadziły się w naszych głowach.
Wiemy, że każdy z Was jest w trudnej sytuacji ale pamiętajcie, żeby wspierać wrocławską gastronomię. Potrzebują Waszej pomocy, aby po tym całym szaleństwie znowu móc Was karmić.
Trzymajcie się ‼️ I do zobaczenia ‼️

Znudziła Wam się domowa szamka? Dla nas to nie problem ‼️Wystarczy, że wejdziecie na aplikacje : pyszne.pl / ubereats / ...
22/03/2020

Znudziła Wam się domowa szamka?
Dla nas to nie problem ‼️
Wystarczy, że wejdziecie na aplikacje : pyszne.pl / ubereats / wolt / głodny.pl
I zamówicie np. Kanapkę z gładzicą 🐟😎
I od razu niedziela staje się lepsza 🙌

Seafoodowi Loverzy! 🦑🦐🦞🦀Po wielu Waszych telefonach i wiadomościach zdecydowaliśmy się otworzyć dla Was na weekend ✌🏻Men...
21/03/2020

Seafoodowi Loverzy! 🦑🦐🦞🦀
Po wielu Waszych telefonach i wiadomościach zdecydowaliśmy się otworzyć dla Was na weekend ✌🏻
Menu jednak będzie dość ograniczone i do wyczerpania zapasów 😝
Pamiętajcie, że zamówić Wyłowione możecie przez aplikacje Pyszne.pl / Wolt Polska / Uber Eats
Dbajcie o siebie i zostańcie w domach !

16/03/2020

Kochani ‼️
W trosce o bezpieczeństwo całej naszej załogi zamykamy Wyłowione do odwołania 😢

Trzymamy za Was kciuki a Wy trzymajcie za nas 🤞🏻
Pamiętajcie, że bezpieczeństwo przede wszystkim więc .
Zdrowia kochani 😘

Kochani ‼️Niestety nasz lokal już nie może Was gościć w naszych skromnych progach ❌😭Ale w dalszych ciągu możemy Was karm...
14/03/2020

Kochani ‼️
Niestety nasz lokal już nie może Was gościć w naszych skromnych progach ❌😭
Ale w dalszych ciągu możemy Was karmić ‼️
W lokalu obsługujemy zamówienia przez
- 📱pyszne.pl
- 📱głodny.pl
- 📱wolt
- 📱ubereats
- 📞 z odbiorem osobistym. Zamówienia możecie składać pod numerem telefonu 575 355 000
Trzymajcie się i dbajcie o siebie ‼️
Mamy nadzieje, że niedługo widzimy się w lokalu 😘

Kochani!Jaka jest sytuacja, wszyscy wiemy.Dziś jeszcze jesteśmy czynni, ale ciężko jest nam się określić jak długo jeszc...
13/03/2020

Kochani!
Jaka jest sytuacja, wszyscy wiemy.
Dziś jeszcze jesteśmy czynni, ale ciężko jest nam się określić jak długo jeszcze będziemy. Nie wiemy też, na jaki okres będziemy musieli zamknąć lokal.
Na chwile obecna dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym pracownikom, jak i Gościom. Dlatego prosimy Was, jeżeli macie objawy typu: kaszel, drapanie w gardle, pociąganie nosem, gorączkę, zostańcie w domu.
Oczywiście możecie nas zamówić z dowozem przez aplikacje pyszne.pl / wolt / głodny.pl i ubereats.
Dbajmy o siebie!

Skomponuj swój ulubiony zestaw:- krewetki w chlebowej panierce 🍤- frytki 🍟 / pieczywko 🍞- Salsą pomidorowa 🍅 / mini sała...
11/03/2020

Skomponuj swój ulubiony zestaw:
- krewetki w chlebowej panierce 🍤
- frytki 🍟 / pieczywko 🍞
- Salsą pomidorowa 🍅 / mini sałatka 🥙/kapusta kiszona 🥬
- Sosik do wyboru 🥫
Bo środek tygodnia to idealny pomysł na wizytę u nas 😎

Kochani ‼️Wolt Polska przygotował super promocje dla nowych użytkowników ‼️Wystarczy, że założycie konto i przez 7 dni c...
10/03/2020

Kochani ‼️
Wolt Polska przygotował super promocje dla nowych użytkowników ‼️
Wystarczy, że założycie konto i przez 7 dni cieszycie się darmową dostawą 🛵🚲
Czekamy na Wasze zamówienia ❤️📦

Ładna pogoda ✅Krewetki ✅Mule ✅Kalmary ✅Ateryny ✅Zero plastiku ✅No to można iść na spacer i celebrować święto wszystkich ...
08/03/2020

Ładna pogoda ✅
Krewetki ✅
Mule ✅
Kalmary ✅
Ateryny ✅
Zero plastiku ✅
No to można iść na spacer i celebrować święto wszystkich kobiet 👸🏼🍾

Drogie Kobietki👸🏼‼️Jutro Wasze święto‼️Życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze przez cały rok i z tej okazji lejemy Wam wi...
07/03/2020

Drogie Kobietki👸🏼‼️
Jutro Wasze święto‼️
Życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze przez cały rok i z tej okazji lejemy Wam winko domu totalnie za free 🍷🥂
A wiec Drogie Panie czekamy na Was na Ruskiej ‼️
Bierzcie Panów, Panie i wpadajcie ‼️
Już nie możemy się Was doczekać 🥰

Adres

Ruska 47/48
Wroclaw
50-079

Telefon

575355000

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Wyłowione umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria