14/06/2026
Ne pregătim pentru un weekend cu înghețată bună, oameni faini și descoperiri locale.
Pe 4-5 iulie ne găsiți la Gelato Social, în Grădina Olovina, alături de o selecție de creatori și producători locali.
Dacă ajungeți pe acolo, treceți să ne spuneți bună. 🍦🌿