29/05/2026
EMOTII SI AMINTIRI....Ne bucuram ca am fost alaturi de voi la "ultimul clopotel" al clasei a XII-a. Va multumim pentru ca ne-ati incarcat cu bucuria si energia voastra si ne-ati reamintit de adolescenta!
Bafta la examene si numai bine in tot ceea ce veti face in viitor!